December 2013

Stěhování

9. december 2013 at 11:03 | ©doriz

Dobré dopoledne.

Jak už jste si mohli všimnout, končím na blogu.cz. Od včerejška jsem na blogspotu. S blogem.cz byly v poslední době děsné problémy. Nešly mi přidávát články ani fotky. Najdete mě na: http://doriz-diary.blogspot.cz

Děkuji za návštěvu. Mějte se božsky!!


Mikuláš

8. december 2013 at 12:03 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Tak jak jste oslavili pátečního Mikuláše? Ve škola to byla docela nuda. Pořádala se soutěž, kde nejdřív určili jedny pravidla, a potom je totálně změnili. Takže nic moc. No a doma? Tam si nikdo nevzpomněl že nějaký Mikuláš je. No dobrá, vzpomněli si dnes dopoledne.
Včera jsme s kamarádkami vyrazily na nákupy do Karolíny. Podařilo se mi sehnat spoustu dárků, a užily jsem si bezvadý den! Vše začalo ve Starbacksu kde jsem si dala bezvadné vanilkové latté a čokoládový muffin. No a potom shoppingování celý den! Jo a ještě boží oběd v Pizza Colosseum kde jsem si vychutnala lasagne - mmm.

Deník: 6. prosince, v adventní náladě...

6. december 2013 at 16:27 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Dobrý večer. Po nekonečné době se vám hlásím. Omouvám se, že jsem se dřív neozvala, ale nějak nebyl čas. Pořád se něco dělo. To nejdůležitější byl asi před dvěmi týdný náš stužkovák - awesome. Jinak se takové velkého nic nedělo.
Fajn začnu od něčeho co se dělo už před měsícem, a to když jsem si koupila nový zimní kabát. Přesně takový jsem hledala, a našla jsem ho v F&F. Je úžasně teplý! No a pak ještě jedna fotka velice lahodných těstovin.
No jak už jsem psala, měli jsme stužkovák na který jsem si vzala své šaty koupené v Reserved a byla jsem s nimi maximálně spokojená. K tomu zlaté botky a zlaté doplňky a bylo to. Celou akci jsme si všichni úžasně užili! Dostali jsme stužky, šerpy a slavili do rána.
Také k nám zavítal první sníh. Sice to nebylo na sváteho Martina ale alespoň něco. Držel se doucela dlouho, celý týden. Od té doby jen občas trošku zasněží a to je vše. Leslie prožila svůj první sníh ze kterého byla docela zmatená, ale teď už si ho oblíbila.
Jinak jsem už začala s nakupováním vánočních dárků, ale hlavně vánočních ozdob a jiných blbůstek. Proto jsem do své sbírky přidala malý svítící stromeček - jsem z něho totálně nadšená! K tomu si ještě dáte vanilkové latté a všechno je bombastické. Už se nemůžu dokčta až začnem péct cukroví!
Včera jsem ještě vytáhla své staré dobré soby se Santou a sněhuláka. Obojí mi nyní zdobí mé okno. Tomu se ani nechce věřit že za tři týdny už jsou Vánoce! Pff!! To bude tím, že letos byla tak dlouhá zima.
A dostali jsme se až k posledním fotkám. Včera jsem si vychutnala dokonalou vánoční Milka čokooládu! Dnes už je n čajíčkuju a to proto, že mě trápí nějaké nachlazení - shit. Snad to o víkendu vyležím, no ikdyž moc ne. Zítra jedem s kamarádkami do Ostravy nakupovat - jupí. Tak příští týden no.
Mějte se božsky.
Snad se ozvu co nejdřív!

Doriz