November 2013

Deník: 10. listopadu, před Martinem...

10. november 2013 at 18:29 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Zdravím. Tak jak se vám všem zde přítomným dnes vede? Hlavně mi neříkejte že se máte špatně. To nechci slyšet.
Už vám někdo řekl že se ze mně pomalu stáva někdo, kdo je závislý na nakupování náušnic a vánočních ozdob? Ano, dnes jsem do své sbírky přidala další kousek(sky), ach a jsem z toho nadšená, to mi věřte.
Už kdysi jsem od maminky dostala sadu vánočních náušnic, kde byl stromek, dárek, cukrátka atd. Dnes jsem si pořídila sadu, kde jsou sobi, sněhuláci a Klausovské ponožky. No řekněte. nejsou boží? Taky jsem už začala s nákupem dárku. Doufám, že se mi letos podaří sehnat vše co chci. Ach, ať už jsou ty Vánoce zde. Letos se nesmííírně těším. Hehehe.
Víkend se docela vydařil. Včera jsem se věnovala üklidu, pak jsem na chvíli usedla k PC abych si zahrála staré dobré simíky, a stvrdla jsem u toho skoro půl dne - hah. K večeři jsem si vychutnala božský šopský salád.
Sobota se počasově docela nevydařila, ale dnešek byl nádherný. Už když jsem se probudila, bylo poznat že je venku hezky. Sice už nebylo teplo, ale sluníčko vždy potěší. Někdy příští týden má sněžit, tak doufám že se tak stane! Už je skoro polovina listopadu a my jsme tu ještě neměli první sníh, no toto? Tak doufám že se objeví.

Story Of My Life

3. november 2013 at 19:01 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Už jednou jsem vám tu psala něco o tom, abyste si poslechli nový song 1D - Story Of My Life. Dnes k té písni vyšel videoklip. Ještě teď jsem z něj mimo. Ha, rozbrečela jsem se u něj jak malý děcko. Musela jsem, protože během těch 4 minut toho bylo neskutečně hodně. Štve mě, jak tyto čtyři velice talentované kluky stále někdo odsuzuje. Pochopte prosím, že jsou to umělci jako všichni ostatní, a pochopte prosím, že oni do prdele vědí, co je to dobrá hudba.
Miluju je, a jsem za to ráda. To jestli se na ten klip podíváte nebo ne, je vaše starost, ale pamatujte si, není hezké někoho odsuzovat, když o něm nic nevíte.

Deník: 3. listopadu, hello november

3. november 2013 at 18:57 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Dobrý večer. Přihlaste se, kdo z vás je ve Vánoční náladě, stejně jako já? To je hrůza. Dneska jsem se byla podívat v Tescu, voni už tam mají Vánoční výzdobu. No toto. Zajímalo by mě, kdy tam dají stromek.
A chodím si tak po Tescu, kde všude jsou hromady hraček, barbie, traktorů a společenských her, do toho všeho ještě vánoční zdobení, a najdu mezi tím vším tyto žůžo vánoční talíře! Musela jsem si je vzít, ať máme s ségrou v čem jíst štědrovečerní večeři - ha. No a pak byly ještě v akci tyto cukrátka tak jsem je tak přibrala že.
Další víkend je zase za námi, podle mě ten čas teď neskutečně rychle letí - fff. Včera jsem si vychutnala skvěle zdravou večeři. No fajn, nedjřív jsem sežrala několik výtečných chlebíčků od maminky, a pak si ještě dala ovocný talíř. No a dnes ráno horkou čokoladu, při takovém počasí, proč ne. Jinak jsem si začala stahovat různé vánoční filmy, například Polární Expres na který jsem se dneska dívala. A to je vše co mám na srdci. Vlastně ještě jedno, ale to za chvíli. Amen.

New design "Hello November" / November 2013

3. november 2013 at 10:27 | ©doriz |  Dess of blog
Aloha. Po dlouhé době jsem se rozhodla pro nový design. Ten předtím jsem zbožňovala, ale tento se mi líbí ještě víc. Tak co na něj říkáte?