Deník: 29. října, přivítejte mě s otevřenou náručí...

29. october 2013 at 10:54 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Zdravím vás všechny. Jak jde život? U mě dobrý. Jak víte, nějakou dobu jsem pracovala na jednom blogu (úžasném blogu BTW) ale nyní jsem se rozhodla s tim zkončit. Proč? Času je sice docela dost - teď, ale to hlavní je, že nějak už mě nebavilo zjišťovat a přidávát fotky o Avril Lavigne. Tu holčinu mám pořád ráda, ale potom, co se jeji nové album které má vyjít až 5. listopadu celé dostalo na net, jsem se docela dost naštvala.
To stejné se stalo v roce 2011 s deskou Goodbye Lullaby. Jasně, na jednu stranu jsem jásala, konečně jsem si mohla poslechnout nové songy, které jsou mimochodem dokonalé. Ale víte, jde mi to, že je mi neskutečně líto Avril, ale na druhou stranu si říkám, proč stále dělá s takovými lidmi? Jiní umělci dokážou svou práci držet pod zámkem až do konce, ale u ní se vždycky něco pokazí. Stovky lidí si ty písničky už teď stáhli, a prodejnost nové desky bude opět nízká jako u té předtím.
Končí nám říjen a pomalu přichází listopad. Proč ten čas tak zatraceně rychle letí? No co už. Už se těším až začnu nakupovat dárky - jupí! No jinak, chci abyste věděli, že mám opět v plánu se víc věnovat tomuto blogu. Nebude to jako předtím. Žádné fotky Avril s nějakých akcích, nebo paparazzi fotky, to už ne, na to nemám náladu, vážně! Možná tady dám nějakou tu slavnou osobnost, ale jen to co se mi vážné líbí, a chci aby to zde bylo.
Fajn já odsud mizím. Učitě se ještě dneska ozvu, jedu se kouknout do Ovy, tak možná něco ulovím - na sebe.
A víte co ještě? Poslechněte si tento song. Poslechnete si ho i vy, co nemáte rádi One Direction, tento song vám kopne do hlavy a uvědomíte si, že ti kluci doprdele vědí co je to dobrá hudba. Amen.

 


Comments

1 Michelle Michelle | Email | Web | 2. november 2013 at 13:55 | React

Taky mě mrzí, že se album dostalo na net, ale já čekám do 5. listopadu až si ho koupím :) A nemůžu se dočkat! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.