October 2013

Šaty a prstýnek

30. october 2013 at 11:45 | ©doriz |  My fashion
Jak už jsem vám včera psala, konečně jsem navštívila Fórum Nová Karolína v Ostravě - jupí. Je vážně hezká, sice trošku chaos jako Avion, ale co už, i tak se mi tam moc líbilo. Vychutnala jsem se Pumpkin Latté ze Starbucksu, jídlo ze Subway a BurgerKingu a koupila si šaty v Reseved a crazy prstýnek v New Yorkru. Ach, jsem nadšená. Alespoň mám šaty na stužkovák.

Deník: 29. října, přivítejte mě s otevřenou náručí...

29. october 2013 at 10:54 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Zdravím vás všechny. Jak jde život? U mě dobrý. Jak víte, nějakou dobu jsem pracovala na jednom blogu (úžasném blogu BTW) ale nyní jsem se rozhodla s tim zkončit. Proč? Času je sice docela dost - teď, ale to hlavní je, že nějak už mě nebavilo zjišťovat a přidávát fotky o Avril Lavigne. Tu holčinu mám pořád ráda, ale potom, co se jeji nové album které má vyjít až 5. listopadu celé dostalo na net, jsem se docela dost naštvala.
To stejné se stalo v roce 2011 s deskou Goodbye Lullaby. Jasně, na jednu stranu jsem jásala, konečně jsem si mohla poslechnout nové songy, které jsou mimochodem dokonalé. Ale víte, jde mi to, že je mi neskutečně líto Avril, ale na druhou stranu si říkám, proč stále dělá s takovými lidmi? Jiní umělci dokážou svou práci držet pod zámkem až do konce, ale u ní se vždycky něco pokazí. Stovky lidí si ty písničky už teď stáhli, a prodejnost nové desky bude opět nízká jako u té předtím.
Končí nám říjen a pomalu přichází listopad. Proč ten čas tak zatraceně rychle letí? No co už. Už se těším až začnu nakupovat dárky - jupí! No jinak, chci abyste věděli, že mám opět v plánu se víc věnovat tomuto blogu. Nebude to jako předtím. Žádné fotky Avril s nějakých akcích, nebo paparazzi fotky, to už ne, na to nemám náladu, vážně! Možná tady dám nějakou tu slavnou osobnost, ale jen to co se mi vážné líbí, a chci aby to zde bylo.
Fajn já odsud mizím. Učitě se ještě dneska ozvu, jedu se kouknout do Ovy, tak možná něco ulovím - na sebe.
A víte co ještě? Poslechněte si tento song. Poslechnete si ho i vy, co nemáte rádi One Direction, tento song vám kopne do hlavy a uvědomíte si, že ti kluci doprdele vědí co je to dobrá hudba. Amen.


Deník: 13. října, když podzim řádí kolem...

13. october 2013 at 18:39 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Krásný podvečer. Před chvíli jste měli možnost prohlédnout si co jsem si dneska koupila, a nyní vám sem přináším nějaké kecy. Podzim už je tady. Hlavně tento víkend. Bože! Tolik barev kolem, tolik listí, slunce a tak teplé počasí! Náhera! Kežbý tento víkend neskončil. Když jsem se ptala sestry jak je v Brně, řekla mi: zataženo, prší je zima, a každou chvíli bude sněžit. WTF? U nás bylo přes 20 stupňů, obloha bez mráčků.
Proto jsem včera a dnes vyrazila s foťákem v ruce do našeho lesa. Z té nádhery se mi chtělo až brečet, hah. Včera se mi povedlo udělat několik 'psích' fotek. No nejsou rozotmiloučké?
Dokázala bych v tom lese sedět celý den! Ten nádherný podzimní vzduch co se táhne celým lesem! Pobíhala jsem po lese jak malá holka, a brodila jsem se v hromadě listí co byla na zemi. Když šel kolem nějaký pán s košíkem na houby, hloupě se na mě koukal. No a co, heh já jsem se měla božsky.
Jinak ve čtvrtek jsem si udělala velkou radost! Po dlouhém šetření jsem si konečně mohla koupit nový mobil! Vybírala jsem ho skoro měsíc a konečně je můj. A kdopak že to je? Samsung Galaxy SIII a jsem do něj blázen - awww!
No a na závěr, konečně jsem našla CocaColu se svým jménem!

Doplňky, gaťata a pyžámko

13. october 2013 at 17:42 | ©doriz |  My fashion
Dnes jsem s rodiči vyrazila na menší nákupy. Kouknout co je nového v Tescu a CCC. Dnes jsem se zaměřila na pyžama které byla ve slevě.
Jako první vám představuju Disney pyžamo s Minnie a potom srdíčkové pyžamové kalhoty. Je mi 18 ale i tak jsem totální blázen do Disney postaviček. Hhh.
Další na řadě jsou černé kalhoty. Jedny jsem dostala k Vánocům ale už vůbec nejsou černé, jsou děsně vytahané a na jedné kapse mají díru. Pak jsem si o prázdninách koupila nové ale ty když mamka prala tak se zničily a jsou na nich malinkaté bílé svinstva které nejdou odstranit. Tyhle budu střežit jako oko v hlavě aby se jim nic nestalo!
No a dále, blíží se Halloween a v Tescu byly tůzné doplňky tak jsem si koupila tyto crazy náušnice.
No a když jsme se byli kouknout v CCC, už delší dobu jsem tam měla vyhlídnutý náramek a náušničky. Dneska jsem si je konečně koupila. V poslední době jsem totální blázen do zlatých šperků, a všeho zlatého!
No a ještě nějaké spodní prádlo a čepku na zimu se které jsem úplně mimo. Je to liška, a má ouška! Uaa!