September 2013

Deník: 29. září, polem nepolem...

29. september 2013 at 16:37 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Zdravím! Taky byl u vás tak nádherný víkend? To je bomba! Sice teploty nebyly nejvyšší ale to slunce - mmm! Sice jsem se dneska docela flákala, ale přeci jen: žehlila jsem, uklidila, vyvenčila psy, udělala si nové obočí (ze ketrého jsem úplně mimo) a ještě by se něco našlo.
No a tak jsem tedy zašla na procházku s pejsky, a udělala nějaké fotky mého okolí. Tady jen tak pole a VVN, no a ta druhá, tam v díli můžete vidět náš domeček (ten žlutý, napovím vám). To je tak boží když vyjdete ven, do tváří vás štípě studený vzduch, ale máte na očích sluneční brýle protože slunce je vysoko a svítí. Toto je dámy a pánové podzim podle mých představ.
No a ještě jeden z pejsanů, kterého jsem dnes venčila, u druhého jsem si bohužel nevzala foťák. No a fotka jak to dnes vypadalo u nás ráno. Už začíná mrznout, takže dnes ráno bylo vše pokryto sněhem. Jak kdyby tak trochu sněžilo. Ale sníh nechme ještě spát. Já si jdu udělat ovocnou šťávu. Mějte se božsky.
Doriz ♥


Strom na několik způsobů

28. september 2013 at 15:19 | ©doriz |  My graphic
Dnes jsem vyfotila jeden strom co je kousek od našeho domu. Je strašně obrovský, a na podzim je vždycky náherně barevný. Tady máte originál.

A zde jsem použila nějaké akce ve photoshopu.
addJrKD5 adg0yp3I acx7bsNq

Taky je u vás tak nádherné ale chladné počasí?

Udělala jsem si radost novými botkami

22. september 2013 at 17:11 | ©doriz |  My fashion
Jak už jsem psala včera, dnes jsem vyrazila na malé nákupy. Chtěla jsem si pořídit nějaké podzimný botky, a to se mi vážně podařilo! Už nějakou dobu jsem měla v CCC vyhlídnuté jedny botičky. Kyž jsem je poprvé spatřila, úplně jsem se do nich zamilovala! Takové boty sháním už více jak rok! A dneska jsem si splnila svůj sen.
Tak zde je máte. Moje zlatíčka! Uaa! Už teď jsem z nich totálně mimo. No dobrá. Nakonec se k nim přidaly ještě jedmny hnědé potvůrky, a domu jsem přijla tak nadšená, jako kdyby byla Vánoce.
Pro menší potěšení jsem si ještě v DMku koupila nový lak na nehty, který chci za chvíli vyzkoušet, a sponky do vlasů. Ámen. Mám na několik let vystaráno. Jaká byla vaše neděle?


Deník: 21. září, najednou nám chtějí pomáhat

21. september 2013 at 19:37 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Dobrý večer všem zde přítomným. Mám dnes opět náladu na to, zde napsat nějaké žvásty. Sice se toho v poslední době moc neodehrálo ale i tak mám několik fotek co bych zde chtěla dát a něco k nim napsat.
V úterý jsme s rodinkou zajeli do Cieszyna do Kauflandu, kde jsme nakopili všelijaké dobrotky! Kromě jídla, jsem si koupila i žůžo sešit s velbloudem, a nějaké další blbosti do školy. No ale hlavně tento boží dortík, a moje nejoblíbenější chipsy.
Dneska sobota jako každá jiná. Vstávala jsem docela brzo, sice se mi ještě chtělo spát, ale nemohla jsem usnout - wtf? A tak jsem si dneska ráno vychutnala kávičku, a k tomu čokoládovou kolbihu! No a aby toho nebylo málo, odpoledne jsem si pochutnala na pomerančovo-grapefruitové šťávě. Taky jsem byla kouknout v papírnictví, zdali tam nemají nějaké podzimný věci, ale nic moc.
Dneska si pochutnávam na docela dost velkých dobrůtkách. K večeři jsem si vychutnala úžasné mini pizzy (taky s Kauflandu) a k tomu shlédla Přátelé. K tomu ještě ten úklid že, venčení psisek,...
Mamča dnes sbíralanaší úrodu, nevím jak vy, ale my máme letos tolik rajčat a okurek! To je až k zbláznění, a už vůbec nikdo to nechce jíst! Ale i tak když je venku tak nepříjemné počasí, ta miska půná barev vás tak nějak zahřeje. No a na večer se u ná stavila sousedka, a přinesla nám několik hub, co dnes našla. Byla opravdu nádherné! Tak jsem je nakrájela ať máme zásoby na zimu - heh. Prý má být letos dlouhá a krutá zima? Cože? Ani náhodou!
Tak užívejte života. Já se zas někdy objevím. Možná zítra, jdu totiž nakupovat.
Doriz ♥


New design "Autumn is coming" / September 2013

15. september 2013 at 17:37 | ©doriz |  Dess of blog
Tak a konečně nový desing! Je docela podzimní, ale přesně tohle jsem chtěla Léto už je za námi, takže uvítejme podzim! :)Deník: 15. září, jsem schopná zde nadávat

15. september 2013 at 16:30 | ©doriz |  My diary (photos, info, things,...)
Po nekonečné době se vám hlásím. Už opět jsem schopna zde něco napsat. Škola už nám fičí v plném proudu - ach bože, to je nemožné. Tenhle školní rok je pro mě obzvlášť výjimečný. Proč? Protože je to poslední rok na střední, a ten se musí jak zakončit? Maturitou. Do prdele s tím. Do prdele se všemi přípravy, stresem. Učítelé ne a ne nám říct něco pořádného, a najednou se dovíte, že musíte mít do polštiny 25 knih - are you fucking kidding of me? Ani náhodou, celé 3 roky nám tvrdili: žádné knihy k maturitě nepotřebujete a najednou JEB. Ale zas na druhou stranu nás potěšili rozvrhem.
Teď se ale vratmě zpátky v prázdninám.
Připadá mi, že tyto prázniny utekly až neskutečně rychle - achjo. Ale myslím si že byly fajn. Pořádně jsem si odpočinula, a to jsem ráda. Zde máte foto, první část je zákusek co jsem dělala na grilovačku kterou jsme měli se sousedy, a ten druhý je jahodouvý dortík, co jsem vyráběla pro sestru k narozeninám. Ha, po gymplu asi půjdu na nějakou cukrářku, hm? Ale prázdniny jsme zakončili skvěle.
Dále se musím pochlubit s tím, že když byl první víkend v září, moje máma se rozhodla že náš dům už vyzdobíme podzimními věci. No jasně, proč ne. A tak jsme celou sobotu makaly a vyrobily několik ozdůběk, no nejsou nádherné?
Jen doufám, že vánoční vázdobu nebudem dávat v polovině října. Včera jsem dokonce četla, že už má přijít zima? Co to? Ani náhodou!
A tak se docela poslední dobou poflakuju, a je mi to jedno. Vychutnala jsem si novou Milka čokoládu co jsem dostala ke svátku, a nadšeně si domu přivezla tři šmoulí kamarády. Je bezva se v 18 stále cítí jako dítě! Já jsme dítě!
No a ještě jsem si udělala radost novými botky, koženou bundičkou a hlavně? SKARTOVAČKOU! Po tom jsem vždycky toužila, a konečně ji mám.
No a co s blogem? Ha, víte já to tady tak napů balím. Vlastbě, psát bych tady psala dál. Jen už to prostě nebude Avril. Tu holku mám stále ráda, těším se na její nové album, ale už mi prostě srdce na kusy netrhá. Hm, asi jsem konečně dospěla. Teď se tady tak trochu protiřečím. No to je jedno. Nebudu to tady už více prodlužovat.
Zase se někdy nějakého nádherného dne ozvu.
Mějte se famfárově.

S láskou,
Doriz ♥